-25%

Дзеркало із підсвічуванням 1300х600 мм біле Венге PTR
9 278,03 ₴
6 958,52 ₴
- В наявності
- Код: ЗРЛ венге-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало на основі ДСП в білому кольорі у сучасній формі. Виконано із якісних матеріалів.
Висота 1300 мм.
Ширина 600 мм
Глибина 35 мм
Cтрічка світлодіодна потужність 12 Вт 120 діодів на метр. Стрічка встановлена в алюмінієвому профілі з розсіювачем. За рахунок розсіювача світла лягає рівно. Трансформатор Slim високої якості IP43
Колір основи:
Білий
Чорний
Венге магія
Дуб сонома
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сфера використання | Салони краси, Для дому, Для офісу, Для ванної кімнати, HoReCa |
| Форма | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 958,52 ₴

