-25%

Дзеркало в рамі із алюмінієвого профілю золотого кольору 1500х700, Золотий PTR
7 564,56 ₴
5 673,42 ₴
- В наявності
- Код: ALP золото-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало в алюмінієвій рамі "Art-Com " вир. Україна, це сучасний і лаконічний дизайн. Рекомендуємо для ванної кімнати та інших приміщень. Алюмінієва рама не боїться перепадів температури й вологості. Дзеркальне полотно волого стійке пр. Бельгія. Задня частина дзеркала (амальгама) поклеєна проти осколкова плівка, вона не дозволяє дзеркалу осипатися під час розбиття, підвищує ударопрочність, захищає амальґаму від подряпин.
Кольори рам для дзеркала :
Чорний матовий
Білий матовий
Сірий ( срібло, алюміній)
Коричневий
Золото матове
Стандартні розміри:
400х600 мм
700х500 мм
1200х600 мм
1500х700 мм
Можливе виготовлення дзеркала по вашим розмірам у найкоротші терміни.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологостійкість | Да |
| Виберіть розмір дзеркала | 1500х700 |
| Глибина | 200 см |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Настінний кріплення | Да |
| Основний колір | Золотий |
| Підігрів дзеркала | Немає |
| Тип | Дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 673,42 ₴

