-25%

Ростове дзеркало з підсвічуванням 1300х600 мм PTR
7 493,22 ₴
5 619,92 ₴
- В наявності
- Код: ЗРЛ 6 черный-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ростове дзеркало з LED підсвічуванням. Можливо замовити з холодним (5500 К) та теплим (3000 К) світлом. Блок живлення встановлено, підключення провід в провід. Додатково можливе встановлення датчика, який включає підсвічування помахом руки та регулює яскравість світла. Дзеркало на основі ДСП. LED стрічка встановлена в алюмінієвий профіль із розсіювачем.
Габаритні розміри:
Висота 1300 мм.
Ширина 600 мм
Глибина 36 мм
Колір виробу:
Чорний
Білий
Венге магія
Дуб сонома
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сфера використання | Салони краси, Для дому, Для офісу |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 619,92 ₴



