-25%

Чоловіча сумка-слінг із тканини Confidentчорна PTR
1 653,10 ₴
1 239,82 ₴
- В наявності
- Код: SATN02-1578A-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна сумка-слінг чоловіча Confident SATN02-1578A
Раді представити Вам якісну чоловічу сумку на плече. Виріб виготовлений із водостійкого матеріалу, вирізняється продуманим дизайном, що дає змогу вмістити всі необхідні речі. Прекрасний аксесуар для сучасної людини.
Опис:
Тип: сумка тканева чоловіча.
Основні відділення: 2.
На фронтальній стороні 1 кишеня на блискавці.
Регульований плечовий ремінь.
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розміри: 30 x 8 x 18 см.
Виробник: Confident.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 239,82 ₴



