-25%

Тканина нагрудна сумка-слінг на ремені Confident чоловіча PTR
1 789,40 ₴
1 342,05 ₴
- В наявності
- Код: SATN01-T-X1661A-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка-слінг Confident SATN01-T-X1661A
Сумка через плече має бути в кожного чоловіка, адже ця дуже зручна та практична модель. З нею можна впоратися куди завгодно, все найнеобхідніше буде при собі.
Опис:
Тип: сумка - слінг
У рюкзаку одне велике та містке основне відділення на круговій змійці до самого низу виробу.
Усередині цього відділення є невеликі кишеньки, слот відкритого типу та кишеня на блискавці.
На спинці, зовні, є ще одна невелика вертикальна кишенька на змійці.
Наплічний ремінець у верхній частині додатково ущільнений для мінімізації тертя й ковзання. Внизу на ремінці є регулятор довжини.
Також ремінець за бажання можна переставити на комфортну для Вас сторону, оскільки фурнітура для кріплення карабіна є з двох сторін.
Сумка обладнана короткою ручкою для зручності перенесення.
Особливістю цієї моделі є наявність кодового замка для блокування блискавки основного відділення. І USB-виходу, і кабелю для заряджання телефона зовні рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розміри: 33 x 17 x 9 см.
Виробник: Confident.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Висота | 330 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 342,05 ₴




