-25%

Сумка жіноча Prada Medium Suede Tote Bag через плече шоколад Прада PTR
4 162,37 ₴
3 121,78 ₴
- В наявності
- Код: 20558-2-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка наплічна Прада високої якості містка Prada
- Одне велике відділення, має бренд підкладку із щильного текстилю. Нашита кишеня з логотипом та бирками.
Колір:
шоколадний
Матеріал: штучна замша високого класу
Розмір: 32*16*9см
Плечовий ремінь у комплекті, максимальний 130см.
Висота ручок:16см
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Способи
Накладений платіж за передоплатою 200грн / Переказ на картку Приват Банку
Як ми працюємо
1. Ви залишаєте заявку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prada |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 16 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 9 мм |
| Довжина плечового ременя | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 121,78 ₴






