-25%

Сумочка жіноча Prada чорний 2 в 1 Прада класичний 2в1 через плече PTR
2 810,56 ₴
2 107,92 ₴
- В наявності
- Код: 20518-1-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✨Новинка ✨
Жіноча сумка клатч Прада, досить містка та зручна, через плече.
Виконана в еко шкірі, має каркасну основу, тримає форму. Основний відділ, накладна кишеня на блискавці в середині, щільна підкладка з логотипом. Сумочка прикрашена фірмовим логотипом.
Має монетницю, яку можна повісити на сумочку або ремінець.
Матеріал еко-шкіра
Розмір сумки 2 см
Розмір монетниці: 11*9,5см
Розмір ременя: 130см регулюється.
Розмір ланцюжка: 48см не регулюється.
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Способи
Накладений платіж з попередньої оплати 200грн / Переказ на картку Приват Банку
Як ми працюємо
1. Ви залишаєте заявку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 6.5 мм |
| Довжина плечового ременя | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 107,92 ₴




