
Сумка жіноча Guess G James Logo білий крос-боді Гесс крос-боді PTR
4 379,42 ₴
3 284,56 ₴
- В наявності
- Код: 20426-3-ptr
Жіноча сумка Guess G James Logo
Цвет:
Білий
-Матеріал: екошкіра
- Усередині три відділення, одне з них на блискавці та два відкриті.
Є підкладка з екошкіри та внутрішній логотип.
Фурнітура золотого кольору.
- Розмір: 25х17х9 см
- Металевий ланцюжок фіксованої довжини – максимум 113 см.
- Зручно носити на плечі заввишки 31 см.
З коробкою й папером тиш'ю
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200 грн/корист на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувача
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 мм |
| Відділення | 3 основних |
| Довжина | 9 мм |
| Довжина плечового ременя | 113 мм |
| Довжина ручок | 31 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 3 284,56 ₴




