-25%

Жіноча міні сумочка клатч із вишивкою на плече, маленька сумка-гаманець на плече PTR
876,20 ₴
657,15 ₴
- В наявності
- Код: 1898-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч із вишивкою на плече, маленька сумка-гаманець на плече
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Малюнок: вишивка;
Висота: 10 см;
Довжина: 19 см;
Глибина: 5,5 см;
Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить до комплекту;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 100 мм |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина | 55 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч із вишивкою на плече, маленька сумка-гаманець на плече |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657,15 ₴










