-23%

Женский ремень из натуральной кожи PTR
1 684,80 ₴
1 297,30 ₴
- В наличии
- Код: -ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра (коров'яча шкіра);
Пряжка: класична (металева);
Довжина ременя: 110-126 см (можна вкоротити при необхідності);
Ширина ременя: 3 см;
Основні
Країна виробник
Україна
Тип ременя
Класичний
Стать
Жіноча
Розмір жіночих ременів
115 - 125 см.
Длина ремня
1150 мм
Ширина ремня
30 мм
Матеріал
Натуральна шкіра
Вид шкіри
Бичина
Тип застежки
Пряжка класична
Двусторонний ремень
Ні
Колір
Чорний
Коротшає
Так
Стан
Новий
Матеріал пряжки
Металева
Користувальницькі характеристики
Тип призначення
Шкіряний жіночий ремінь поясний YSL. Пояс із натуральної шкіри чорний
Колір пряжки
Золото ,нікель
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Длина ремня | 1170 мм |
| Цвет | Черный |
| Укорачивается | Да |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер ремня | 111-120 см |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Тип ремня | Классический |
| Ширина ремня | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 297,30 ₴








