Колонка WUW-R213 використовує Bluetooth для бездротового відтворення музики на відстані до 10 м. Вбудований акумулятор дає змогу близько 2–3 годин насолоджуватися якісною музикою або іншим аудіоконтентом. Сама батарея заряджається 1–2 години.
Особливістю моделі є барвисте LED-підсвічування, яке приємне для очей.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 62 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Габарити | 78 × 62 мм |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Цвет | Black |
| Мoдель | R213 |
| Особенности | LED-підсвітка |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Час заряджання | 1 – 2 год |
Информация для заказа
- Цена: 307,51 ₴



