-25%

Сумка жіноча біла код 7-712 PTR
1 375,75 ₴
1 031,81 ₴
- В наявності
- Код: 7-712 бел-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавці, 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді сумки є 2 кишені на блискавці, ззаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина ручки 45 см довжина регульованого ременя 137 см
Розмір сумки 33*27*12,5 см
Стильна жіноча містка біла сумка зі штучної шкіри — це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має два місткі відділи на блискавці для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані три кишені, одна з яких на блискавці, що дає змогу організувати простір максимально ефективно. Додатково дві кишені на блискавці є на фасаді сумки та кишеня на блискавці на задній частині сумки, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина ручки 45 см, що дає змогу носити сумку через плече або на плечі. Розмір 33x27x12,5 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну білу сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1370 мм |
| Довжина ручок | 450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031,81 ₴




