-23%

Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Charger 2U 10.5W EU White PTR
492,96 ₴
379,58 ₴
- В наличии
- Код: CCXJ010202-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Charger 2U 10.5W EU White допоможе швидко і безпечно зарядити різні гаджети: телефони, планшети, зовнішні акумулятори і т.д.
Корпус зарядки виконаний із міцного, нетоксичного ABS-пластику. Також є захист від перегрівання, стрибків електрики та інших змін, які можуть мимоволі відбуватися при експлуатації пристрою.
Зарядне має два роз’єми USB з силою струму 2.1 А, що забезпечить швидку зарядку декількох гаджетів одночасно.
Пристрій відрізняється досить компактними розмірами (6 см), що дає можливість не тільки економити місце на робочому столі, але й брати його з собою у поїздки. Також можна легко переносити пристрій з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити свій гаджет.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество USB-портов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 48 г |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 10.5 W |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Compact Charger 2U |
| Сила выходного тока | 2.1 A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | 2 x USB Type-A |
Информация для заказа
- Цена: 379,58 ₴






