-25%

Жіноча лакова мінісумочка з ведмедем, маленька сумка рептилія для дівчат з ведмедиком Бежевий 200, 160, М'яка, Екошкіра, Так,
1 417,25 ₴
1 062,94 ₴
- В наявності
- Код: 1645-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча лакова міні сумочка з ведмедем, маленька сумка рептилія для дівчат з ведмедиком
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 20 см;
Ширина: 16 см;
Глибина: 7 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча лакова мінісумочка з ведмедем, маленька сумка рептилія для дівчат із ведмедиком |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 062,94 ₴










