-25%

Жіноча міні сумочка з квітами вишивкою, маленька сумка з квіточками та брелоком Зелений Пресована, 170, 210, 1200, Середньої
1 323,08 ₴
992,31 ₴
- В наявності
- Код: 1217-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка з квітами вишивкою, маленька сумка квіточками та брелоком.
Характеристики:
Матеріал: якісна ПУ шкіра, що добре тримає форму;
Плечовий ремінь та брелок у комплекті;
Довжина: 21 см;
Ширина: 11 см;
Висота: 17 см;
Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнимо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка з квітами вишивкою, маленька сумка з квіточками та брелоком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 992,31 ₴










