-25%

Жіноча міні сумочка клатч Кенгуру, маленька сумка для дівчат на плече PTR
1 220,94 ₴
915,70 ₴
- В наявності
- Код: 1868Ж-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч Кенгуру, маленька сумка для дівчат на плече
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 15 см;
Ширина: 19 см;
Глибина: 10 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч Кенгуру, маленька сумка для дівчат на плече |
Інформація для замовлення
- Ціна: 915,70 ₴









