-25%

Жіноча сумка з тисненням, невелика м'яка сумочка екошкіра молочна Чорний Еко-шкіра, Пресована, 230, 270, М'яка, Екошкіра, Так, Да,
1 514,60 ₴
1 135,95 ₴
- В наявності
- Код: 758С-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка з тисненням, невелика м'яка сумочка шкіра молочна
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху;
Довжина: 27 см;
Ширина на основі: 11 см;
Висота: 23 см;
У комплекті йде 2 плечові ремені на карабінах (можна зняти за потреби) як на фото;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 230 мм |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Молочний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 135,95 ₴









