-23%

Рюкзак жіночий чорний код 7-0098 - PTR
1 187,16 ₴
914,11 ₴
- В наявності
- Код: 7-0098-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, закривається на кнопки
Рюкзак має два відділи на блискавках, перегородку на блискавці та кишеню на блискавці
На фасаді рюкзака та ззаду кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
Розмір 26*33*13,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 33 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 13.5 см |
| Кишені | Бічні, Задній, Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 914,11 ₴




