
Сумка Louis Vuitton Montaigne Handbag in Monogram коричневий крос боді Луї Віттон PTR
3 865,51 ₴
2 899,13 ₴
- В наявності
- Код: 20256-2-ptr
✨Усім улюблена Louis Vuitton Montaigne Handbag in Monogram ✨
Сумка має два основні відділення, всередині є одна відкрита кишеня, а по центру перегородка з кишенею на блискавці. Підкладка червона та брндується. Має нашитий логотип.
Колір: коричневий
Матеріал: еко-шкіра
Розмір - 25.5*19.5*12.5см
У комплекті довгий ремінець - 119см регулюється.
Коробка та пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Накладений платіж з попередньої оплати 200грн / Переказ на картку Приват Банку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 19.5 мм |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Довжина | 12.5 мм |
| Довжина плечового ременя | 119 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Карабін |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 25.5 мм |
- Ціна: 2 899,13 ₴




