-23%

Турнік настінний/надверний білий рівний (40 см) PTR
1 575,60 ₴
1 213,21 ₴
- В наличии
- Код: А598-БР40-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики:
Власне виробництво
Фарбування: порошкове
Колір на вибір: чорний або білий
Ширина – 110 см
Від стіни - 40 см
Максимальна вага – 200 кг
Діаметр - 27 мм
Профільна труба - 30х30х2 мм
Також у наявності є інші
Також дивіться інші наші
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ!!!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Детская |
| Расстояние от стены | 40 см |
| Цвет | Белый |
| Конструкция | Настенная |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Турник |
| Тип крепления | К стене |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 40 см |
| Длина | 40 см |
| Ширина | 110 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 213,21 ₴





