-23%

Бездротові навушники TWS HOCO EQ24 Estrella Gray Lake PTR
797,16 ₴
613,81 ₴
- В наличии
- Код: 6942007647816-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Повну свободу під час руху та ідеальний звук подарують користувачам TWS-навушники HOCO EQ24 Estrella. Компактна конструкція і мініатюрна вага абсолютно не сковують рухи, гарнітура не заважає під час експлуатації, при цьому стабільно фіксується у вухах. Як і інші гаджети цього типу, TWS-гарнітура радує абсолютною відсутністю штекерів і наголов'я, а отже, аксесуар не стримуватиме ваші рухи або, наприклад, не заважатиме вам під час тренувань або активного відпочинку. Навушники бездротові HOCO EQ24 Estrella з поліпшеною системою енергозбереження працюють до 7 годин в активному режимі використання.Зарядний кейс оснащений акумулятором на 320 мАг, а самі навушники обладнані акумуляторами на 40 мАг кожен і дозволяють насолоджуватися улюбленими треками до 7 годин (при 70% гучності) без заряджання.Аксесуар легко приєднується до будь-якого смартфона за допомогою Bluetooth 5.4. Радіус дії сягає до 10 м.HOCO EQ24 Estrella — чудовий аксесуар для щоденного використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Вакуумные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Материал амбушюра | Силикон |
| Микрофон | Встроенный |
| Состояние | Новое |
| Тип подключения | Bluetooth |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 320 mAh |
| Мoдель | EQ24 Estrella |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Розміри | 61 × 48 × 27 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
Информация для заказа
- Цена: 613,81 ₴




