-23%

Механические мужские часы Winner 8023 PTR
2 620,80 ₴
2 018,02 ₴
- В наличии
- Код: №18-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Winner 8023 Black Steel
Механізм: Механічний з автопідзаводом
Матеріал корпусу / ремінця: Сталь / Сталь — класичний стиль і надійність
Діаметр корпусу: 42 мм
Довжина ремінця: 23 см
Водонепроникність: 30 м (3 ATM) —це захист від бризок води та дощу.
Скло: Мінеральне — ударостійке та просте в обслуговуванні
Функції: Години, хвилини, секунди, дата
Гарантія: 12 місяців
Подарункова коробочка продається окремо, ціна - 80грн
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Winner |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | Метки (без цифр) |
| Браслет/Ремешок | Стальной |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник питания | Пружинный механизм |
| Цвет браслета/ремешка | Черный |
| Стекло | Минеральное |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Дизайнерские/Fashion |
| Тип механизма | Механический |
| Форма | Круглая |
| Формат времени | 12/24 часа |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 110 г |
| Диаметр | 40 мм |
| Толщина | 11 мм |
| Ширина ремешка | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | Да |
| Доставка | Да |
| Доступная цена | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 018,02 ₴









