-25%

Сумка жіноча сіра код 7-2517 PTR
1 375,75 ₴
1 031,81 ₴
- В наявності
- Код: 7-2517 сер-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має два відділи та перегородку на блискавці, 3 кишені, один з яких на блискавці
На фасаді сумки є 2 кишені на блискавці, позаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина регульованих ручок 90 см
Розмір сумки 36*32*11 см
Стильна жіноча містка сіра сумка зі штучної шкіри - це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має два місткі відділи та перегородку на блискавці для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані три кишені, одна з яких на блискавці, що дозволяє організувати простір максимально ефективно. Додатково дві кишені на блискавці є на фасаді сумки та кишеня на блискавці на задній частині сумки, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина ручок, що регулюються, 90 см, що дозволяє носити сумку через плече або на плечі. Розмір 36x32x11 см робить її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну сіру сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 320 мм |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина ручок | 900 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031,81 ₴


