
Жіноча сумка Louis Vuitton Bolsa Easy Pouch On Strap бежевий клатч + лого через плече PTR
2 927,06 ₴
2 195,30 ₴
- В наявності
- Код: 20234-4-ptr
Відмінна модна жіноча сумкаLouis Vuitton Bolsa Easy Pouch On Strap клатч
Колір сумки: бежевий + лого
Сумка має одне велике відділення, бирку з QR-кодом та серійний номер.
Фурнітура виконана із міцного металу золотого кольору та брендована.
Матеріал: еко-шкіра
Розмір: 22*12.5*3см
Ланцюжок дозволяє носити сумку на плечі : 52 см.
Ремінець регулюється, максимальна довжина 124см
Пильовик у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200грн / Переказ на картку Приват Банку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12.5 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 3 мм |
| Довжина плечового ременя | 124 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 2 195,30 ₴





