-25%

Сумка жіноча бежева код 7-5522 PTR
1 375,75 ₴
1 031,81 ₴
- В наявності
- Код: 7-5522 беж-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавках та 2 кишені, один з яких на блискавці
На фасаді сумки є 2 кишені на блискавці, позаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина регульованого ременя 80 см
Розмір сумки 37*29*11 см
Стильна жіноча містка бежева сумка зі штучної шкіри - це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має два місткі відділи на блискавці для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані дві кишені, одна з яких на блискавці, що дозволяє організувати простір максимально ефективно. Додатково дві кишені на блискавці є на фасаді сумки та кишеня на блискавці на задній частині сумки, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина регульованого ременя 80 см, що дозволяє носити сумку через плече або плече. Розмір 37x29x11 см робить її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну сумку бежеву прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних, Відділення для телефону |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина ручок | 800 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031,81 ₴

