
Сумка жіноча Сумка багет JW PEI бургунді на плече PTR
4 925,26 ₴
3 693,94 ₴
- В наявності
- Код: 20449-5-ptr
Жіноча сумка JW PEI 🔥 Виконана з якісної шкіри, прикрашена фірмовим логотипом JW PEI. Є лейбл JW PEI .
Колір:
Бургунді
-матеріал: еко-шкіра, преміум якості
Міцна фурнітура метал - золото.
1 відділення, 1 кишеня відкрита
Закривається на магнітну застібку
- Розмір: 26.5x14.5x6см
- Висота плечового ременя: 28,5 см -57 см
Коробка та пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200грн / Переказ на картку Приват Банку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14.5 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 6 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Бордовий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Багет |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 26.5 мм |
- Ціна: 3 693,94 ₴






