
Сумка жіноча Jacquemus Le Chiquito Noeud бежевий клатч Жакмюс Premium PTR
4 223,02 ₴
3 167,26 ₴
- В наявності
- Код: 20468-4-ptr
Сумка жіноча Jacquemus Le Chiquito Noeud🔥
Нічого зайвого, стильна, актуальна сумочка.
Одне основне відділення з кишенею, всередині нашитий логотип. Сумочка має каркасну основу, має форму.
Магнітна застібка.
Цікава ручка, яка складається навпіл для комфортного носіння в руці, а також можна подовжити та носити на плечі.
Колір: бежевий
Матеріал: еко-шкіра преміум якості
Розмір: 21*14*9,5см
У комплекті довгий тонкий ремінець з еко-шкіри - 120 см.
Коробка та пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200грн / Переказ на картку Приват Банку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacquemus |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Написи |
| Довжина | 9.5 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 3 167,26 ₴





