
Сумка жіноча Prada Moon Re-Nylon mini bag через плече чорний нейлон Прада PTR
3 147,31 ₴
2 360,48 ₴
- В наявності
- Код: 20561-1-ptr
Сумка наплічна містка Prada
- Сумочка виконана в нейлоні зі вставками еко шкіри, тримає форму. Основний відділ відкритий закривається на магнітний язичок, в середині дні накладні кишені, щільна підкладка з логотипом.
Сумочка прикрашена фірмовим логотипом.
Колір:
чорний
Матеріал: нейлон
Розмір: 22*12*7см
Фурнітура: метал у сріблі
Розмір ременя: 130см регулюється.
Пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200грн / Переказ на картку Приват Банку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 7 мм |
| Довжина плечового ременя | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 2 360,48 ₴






