-23%

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA71A Power single Port PD20W charger White PTR
262,08 ₴
201,80 ₴
- В наличии
- Код: 6974443387964-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA71A Power single Port PD20W charger White гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.
Аксесуар виділяється своїми компактними розмірами та універсальністю, завдяки підтримці протоколу швидкої зарядки PD20W.
Адаптер оснащений системою захисту від перегріву, перезарядження акумулятора гаджета, перепаду напруги і короткого замикання.
Міцний корпус пристрою виготовлений з високоякісних, вогнетривких матеріалів: ABS-пластику та полікарбонату. Аксесуар має приємну на дотик глянцеву поверхню, його основна частина виконана зі скругленими гранями. У торці адаптера дуже зручно розміщено один роз'єм USB-C.
Особливості зарядного пристрою BOROFONE BA71A Power single PD20W:
−підтримка протоколів швидкого заряджання;
−Type-C-вихід підходить до широкого асортименту кабелів;
−корпус пристрою складається із високоякісного пластику ABS;
−вбудований захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання;
−захист від перенапруги спрацьовує при досягненні повного заряду, продовжуючи цим термін служби акумулятора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | _20 W |
| Выходное напряжение (output) | 12 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | BA71A Power |
| Сила выходного тока | 1.67 A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Информация для заказа
- Цена: 201,80 ₴



