
Сумка жіноча Coach Bolso de hombro Teri молочний через плече Коуч PTR
2 927,06 ₴
2 195,30 ₴
- В наявності
- Код: 20332-2-ptr
Жіноча сумка Coach Bolso de hombro Teri
Сумка має одне велике відділення, також одна кишеня відкрита.
Підкладка, та з нашитим логотипом має бирку з QR-кодом
Міцна фурнітура метал – золото. Фурнітура брендується.
Колір: молочний
Розмір: 24*15*7см
Матеріал: еко-шкіра
Висота плечового ременя: 26 см
Додатково довгий ремінь 120см регулюється
Пильовик у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 120грн / Переказ на картку Приват Банку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
Доставка 1 одиниці товару в центральні міста 50-57 грн.
Термін доставки: 1-2 дні
Доставка у передмістя та віддалені населені пункти 46-57 грн.
Термін доставки 1-3 днів
Доставка по Харкову та регіону 40-47 грн.
Термін доставки 1 день
Вартість післяплати складає 2% від суми замовлення +20 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coach |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Візерунки і принти | Написи |
| Довжина | 7 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Довжина ручок | 26 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Молочний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 2 195,30 ₴





