
Сумка жіноча через плече Chanel класична Шанель білий міні PTR
3 629,30 ₴
2 721,98 ₴
- В наявності
- Код: 20254-2-ptr
Сумка клатч Шанель високої якості містка CHANEL
- Одне відділення всередині, кишеня на ближньому рукаві і відкрита кишенька.
- З зворотного боку відкрита кишеня
- Підкладка із червоного текстилю. Має бирочку в середині.
- Для носіння через плече є довгий тоненький ланцюжок із вплетеною шкірою.
Колір:
білий
Матеріал: гладка еко-шкіра
Розмір: 20*15*8см
Коробка та пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200грн / Переказ на картку Приват Банку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 8 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 2 721,98 ₴




