-25%

Сумка жіноча сірий-бежевий на широкому ремені Guess big logo Гесс крос-боді PTR
2 694,05 ₴
2 020,54 ₴
- В наявності
- Код: 20222-5-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка Guess
Колір:
Сіро-бежевий
Матеріал: еко-шкіра
Одне відділення на підкладці, всередині логотип. На звороті кишеня відкрита.
- Розмір: 21.5*12*7см
- Широкий плечовий ремінь у комплекті, максимальна 128см.
Без упаковки
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Способи
Накладений платіж за передоплатою 120грн / Переказ на картку Приват Банку
Як ми працюємо
1. Ви залишаєте заявку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 23 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 7 мм |
| Довжина плечового ременя | 128 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Світло-сірий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 21.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 020,54 ₴




