-23%

Рюкзак жіночий чорний код 7-0098 - PTR
819 ₴
630,63 ₴
- В наявності
- Код: 7-0098-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, закривається на кнопки Продається зі знижкою, є дефект на дні рюкзака, див.
Рюкзак має два відділи на блискавках, перегородку на блискавці та кишеню на блискавці
На фасаді рюкзака та ззаду кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
Розмір 26*33*13,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 33 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 13.5 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630,63 ₴





