-25%

Модна жіноча сумка з брелоком Рожевий PTR
1 436,40 ₴
1 077,30 ₴
- В наявності
- Код: 379Д-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модна жіноча сумка з брелоком
Характеристики:
Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму;
Є довга ручка на плече;
Довжина: 26 см;
Ширина: 11 см;
Висота: 19 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 19 мм |
| Відділення | 3 основних |
| Довжина | 28 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 12 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 077,30 ₴

