
Сумка жіноча Miu Miu Leather Beau Bag чорний наплічна Міу Міу (Premium) PTR
12 512,64 ₴
9 384,48 ₴
- В наявності
- Код: 20531-3-ptr
Сумка жіноча Miu Miu Leather Beau Bag
Всередині одне відділення, повноцінне відкриття по краях. Також є відкрита кишеня і одне відділення на блискавці. Підкладка, і з нашитим логотипом має бирку з QR-кодом, брендове металеве маркування. style="font-size:20px">
Колір: чорний
Матеріал: шкіра
Розмір: 35*24*12.5см
Висота ручок: 25см ( ремінця немає)
Коробка магнітна, пильовик, документи в комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200грн / Переказ на картку Приват Банку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miu Miu |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 24 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Довжина | 12.5 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 9 384,48 ₴







