
Жіноча сумка Pinko Mini Puff Sea Jewels Bag кремовий через плече Пінко ( PREMIUM) PTR
7 614,52 ₴
5 710,89 ₴
- В наявності
- Код: 20210-2-ptr
Жіноча сумка Pinko Mini Love Puff Sea Jewels Bag
Два відділення розділені кишенею на блискавці. У середині одна відкрита кишеня
Підкладка з велюру і з логотипом має бирку з QR-кодом
Фурнітура металева – золото, брендована.
Колір: кремовий
Розмір: 22х17х9.5см
Матеріал: шкіра
Довжина ланцюжка 117см, регулюється навпіл
Коробка, пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 120грн / Переказ на картку Приват Банку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
Доставка 1 одиниці товару в центральні міста 50-57 грн.
Термін доставки: 1-2 дні
Доставка у передмістя та віддалені населені пункти 46-57 грн.
Термін доставки 1-3 днів
Доставка по Харкову та регіону 40-47 грн.
Термін доставки 1 день
Вартість післяплати складає 2% від суми замовлення +20 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinko |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Візерунки і принти | Морський принт |
| Довжина | 9.5 мм |
| Довжина плечового ременя | 117 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Молочний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 5 710,89 ₴







