
Сумка Louis Vuitton Monogram Reverse OnTheGo молочний Луї Віттон PTR
9 722,83 ₴
7 292,12 ₴
- В наявності
- Код: 20497-2-ptr
✨Усім улюблена Louis Vuitton Monogram Reverse OnTheGo ✨
Тренд цього сезону. Преміум особиста якість Луї Вітон
Одне основне відділення намолнии, додаткова кишеня відкрита.
Підкладка з нашитим логотипом є серійним номером.
Колір: молочний
Матеріал: шкіра
Розмір - 26.5*15*11.5см
Фурнітура золотистого кольору, металева та брендується
Регульований плечовий ремінь максимально 118см
Коробка магнітна, пильовик, документи в комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Накладений платіж з попередньої оплати 200грн / Переказ на картку Приват Банку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина | 11.5 мм |
| Довжина плечового ременя | 118 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Молочний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 26.5 мм |
- Ціна: 7 292,12 ₴







