-23%

Мережевий зарядний пристрій HOCO C73A Glorious dual port charger set (iP)(EU) White PTR
307,32 ₴
236,64 ₴
- В наличии
- Код: 6931474713056-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій HOCO C73A Glorious оснащений двома портами USB-А для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальний вихідний струм адаптера становить 2,4 А. Корпус з полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його безпечним у використанні. Компактний розмір (82 × 42 × 26 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою. В комплекті з зарядним пристроєм поставляється якісний та зручний кабель USB to iP довжиною 1 м, щоб ви могли одразу приступити до заряджання ваших пристроїв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество USB-портов | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 56 г |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Вхід | 100-240 V; 0.4 A; 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 |
| Кабель | USB-A/Lightning |
| Комплект поставки | Зарядний пристрій; кабель |
| Мoдель | C73A Glorious |
| Сила выходного тока | 5 V / 2.4 А |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип назначения | Зарядное устройство |
| Тип разъема | 2 × USB |
Информация для заказа
- Цена: 236,64 ₴








