-25%

Чоловічий годинник Winner Factor PTR
3 689,79 ₴
2 767,34 ₴
- В наявності
- Код: -ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип механізму: Механічні, Водостійкість: Базова - дощ, Тип ремінця: Сталевий, Бренд: Winner, Функції: Показують дату, Стиль: Класичний, Скло: Мінеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Кліпсова, Товщина: 14 мм, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Сталевий виставляється дата, в іншому - година, Вага, м: 100, Розміри, мм: 45х14, Колір корпусу: Чорний, Формат часу: 12 г, Індикація: Минути, секунди, години, Діаметр: 45 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Задня кришка: місяців, Механізм: Механічний з автозаводом, Браслет / Ремінець: Браслет, Матеріал: Метал, Стиль: Класичні, Тип механізму: Механічні, Форма корпусу: Круглі, Колір ремінця: Чорний, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральне, Колір корпусу: Чорний, Товщина: І1, 0, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, По діаметру годинника: Середні, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюється), Формат часу: 12 год, Застібка: Кліпсова, Розміри, мм: 45х14, Характеристики механізму: Автозавод, Функції: Дата, Ширина ремінця: 20 мм, Для чоловіків, Китай, Основний колір циферблату: Чорний, Індикації: Арабські цифри, індекси, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Скло | Мінеральне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Браслет |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Кліпсова |
| Застібка | Кліпсова |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Настановним штифтом в першому положенні виставляється дата, у другому - час |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 45х14 |
| Стиль | Класичні |
| Тип механізму | Механічні |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Дата |
| Характеристики механізму | Автозавод |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 767,34 ₴









