Тип механізму: Механічні, Водостійкість: Базова - дощ, Тип ремінця: Сталевий, Бренд: Winner, Стать: Чоловічі, Індикація: Аналогові, Стиль: Класичний, Скло: Мінеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Розкладна з підвійним замком, Товщина: 14 мм, Форма корпусу: російською мовою, Вага, г: 100, Розміри, мм: 42х14, Колір корпусу: Чорний, Формат часу: 12 г, Індикація: Минути, секунди, години, Вид індикації: Індекси, Діаметр: 42 мм, Фабрика збірки: Китай, Тип циферблата: стрілка, Задня кришка: Прозора, Характеристики механізму: Автопідзавод, Гарантія: 12 місяців, Механізм: Механічний з автопідзаводом, Браслет / Ремінець: Браслет, Матеріал: Метал, Форма корпусу: Трикутний, Матеріал корпусу: Сталь, Основний колір циферблату: Чорний, Колір, Колір: Мінеральне, Колір корпусу: Чорний, Товщина: 14 мм, Вага, г: 100, Індикація: Хвилини, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, По діаметру годин: Середні, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюється), Формат часу: 12 год, Застібка: Розкладна з двома 42х14, Характеристики механізму: Автопідзавод, Ширина ремінця: 24 мм, Для чоловіків: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Індекси, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Браслет |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Индексы |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Розкладна з подвійним замком |
| Застібка | Розкладна з подвійним замком |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 42х14 |
| Стиль | Класичний |
| Тип механізму | Механічні |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип цифр | Індекси |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Трикутний |
| Формат часу | 12 год |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір ремінця | Чорний |
| тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 767,34 ₴










