Тип механізму: Кварцові, Водостійкість: 5 атм - плавання, Тип ремінця: Каучуковий, Бренд: Skmei, Стать: Чоловічі, Індикація: Електронні, Функції: Секундомір, таймер, будильник, дата, день тижня, місяць, Стиль: Спортивний, Скло: Полікарбонатне, Матеріал 16 мм, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Каучуковий, Додаткові характеристики: Індикація місяця, Особливості: Інструкція на російській мові, Вага, м: 60, Розміри, мм: 47х16, Колір корпусу: Чорний, Формат часу: 12/24 г, Індикація: Авінди, Діаметр: 47 мм, Фабрика збірки: Китай, Тип циферблата: Цифровий (електронний), Гарантія: 12 місяців, Механізм: Кварцовий, Браслет / Ремінець: Ремінець, Матеріал: Пластик, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Основний колір циферблату: Чорний, Колір ремінця: Полікарбонатне, Колір корпусу: Чорний, Товщина: 16 мм, Вага, г: 60, Індикація: Хвилини, годинник, Можливість зняти ремінець: Ні, По діаметру годинника: Великі, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюється), Формат часу: 12/24 год, Застібка: Клас Секундомір, таймер, будильник, дата, день тижня, місяць, Додаткові характеристики: Індикація місяця, Для чоловіків: Для чоловіків, Для військових: Тактичні, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблату: Чорний, Вид індикації: Арабські цифри, індекси
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 47 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Ремінець |
| Вага, г | 60 |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | 5 атм |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застежка | Класична |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Минуть, годинник |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Великі |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 47х16 |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Стиль | Спортивний |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип ремінця | Каучуковий |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Секундомір, таймер, будильник, дата, день тижня, місяць |
| Колір ремінця | Чорний |
| тип циферблата | Цифровий (електронний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839,69 ₴










