-25%

Тип механізму: Механічні, Водостійкість: Базова - дощ, Тип ремінця: Шкіряний, Бренд: Forsining, Стать: Чоловічі, Індикація: Аналогові, Функції: Дата, місяць, день тижня, Стиль: Класичний, Скло: Мінеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Класична Forsining, Товщина: 1 Шкіряний, Особливості: Інструкція на російській мові, Вага, г: 100, Розміри, мм: 44х16, Колір корпусу: Чорний, Формат часу: 12/24 г, Індикація: Минути, секунди, години, Вигляд індикації: Індекси, арабські цифри, Діаметр: 44 Аналоговий (стрілочний), Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Задня кришка: Прозора, Характеристики механізму: Автозавод, Гарантія: 12 місяців, Механізм: Механічний з автозаводом, Матеріал: Метал, Стиль: Класичні, Механізм: Механіка З Автопідзаводом, Матеріал ремінець: Коричневий, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральне, Колір корпусу: Чорний, Товщина: 16 мм, Вага, г: 100, Індикація: Хвилини, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, По діаметру годин: Середні, Довжина ремінця, см: 25 см2 Класична Forsining, Тип цифр: Індекси, арабські цифри, Розміри, мм: 44х16, Характеристики механізму: Автопідзавод, Функції: Дата, місяць, день тижня, Ширина ремінця: 22 мм, Для чоловіків: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблати, Чорний Особливості циферблату: Центральна секундна стрілка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 25 см |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класична Forsining |
| Застібка | Класична Forsining |
| Індикація | Аналогові |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 44х16 |
| Стиль | Класичні |
| Тип механізму | Механічні, Механіка З Автопідзаводом |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Дата, місяць, день тижня |
| Колір ремінця | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 643,54 ₴









