Тип механізму: Механічні, Водостійкість: Базова - дощ, Тип ремінця: Сталевий, Бренд: Winner, Стать: Чоловічі, Індикація: Аналогові, Функції: Показують дату, Стиль: Класичний, Скло: Мінеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Кліпсова, Товщина: 14 мм, Форма Особливості: Настановним штифтом в першому положенні виставляється дата, в іншому - година, Вага, м: 100, Розміри, мм: 40х14, Колір корпусу: Сріблястий, Формат часу: 12/24 г, Індикація: Хвиліні, секунди, години, Вид індикації: А0 збірки: Китай, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Задня кришка: Прозора, Характеристики механізму: Автозавод, Гарантія: 12 місяців, Механізм: Механічний з автозаводом, Браслет / Ремінець: Браслет, Матеріал: Метал Чорний, Колір ремінця: Сріблястий, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральне, Колір корпусу: Сріблястий, Товщина: 14 мм, Вага, г: 100, Індикація: Хвилини, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, По діаметру годин: Невеликі, Довжина ремінця, ч, Застібка: Кліпсова, Тип цифр: Класичні, Розміри, мм: 40х14, Характеристики механізму: Автопідзавод, Функції: Показують дату, Ширина ремінця: 20 мм, Для чоловіків: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблату: Чорності, Чорний, циферблата: Центральна секундна стрілка, Модель: Basel
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Браслет |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Кліпсова |
| Застібка | Кліпсова |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Мoдель | Basel |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Настановним штифтом в першому положенні виставляється дата, у другому - час |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 40х14 |
| Стиль | Класичний |
| Тип механізму | Механічні |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип цифр | Класичні |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Показують дату |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 891,14 ₴










