-25%

Тип механізму: Механічні, Водостійкість: Базова - дощ, Тип ремінця: Сталевий, Бренд: Forsining, Стать: Чоловічі, Індикація: Аналогові, Функції: Показують дату, день тижня, місяць, Стиль: Класичний, Скло: Мінеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Дворівнева, Товщина ремінця: Сталевий, Особливості: Інструкція на російській мові, Вага, г: 100, Розміри, мм: 44х17, Колір корпусу: Чорний, Формат часу: 12/24 г, Індикація: Минути, секунди, години, Вигляд індикації: Теги, Діаметр: 44 мм, Фабрика (стрілочний), Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Задня кришка: Прозора, Характеристики механізму: Автозавод, Гарантія: 12 місяців, Механізм: Механічний з автозаводом, Браслет / Ремінець: Браслет, Матеріал: Метал, Стиль: Класичний, Чорний, Матеріал корпусу: Сталь, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральне, Колір корпусу: Чорний, Товщина: 17 мм, Вага, м: 100, Індикація: Хвилини, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, По діаметру годин: Середні, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюється), Формат часу: 12/ Мітки, Розміри, мм: 44х17, Характеристики механізму: Автопідзавод, Функції: Показують дату, день тижня, місяць, Ширина ремінця: 22 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Браслет |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Мітки |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Мoдель | Finance |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 44х17 |
| Стиль | Класичний |
| Тип механізму | Механічні |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип цифр | Мітки |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Появляють дату, день тижня, місяць |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір ремінця | Чорний |
| тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 904,62 ₴









