-25%

Якісна жіноча сумка на плече з довгим плечовим ремінцем, сумочка для дівчат Молочний Пресована, 230, 300, 1200, 140, Середньої
1 833,80 ₴
1 375,35 ₴
- В наявності
- Код: 1568-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісна жіноча сумка на плече з довгим плечовим ремінцем, сумочка для дівчат
Матеріал: якісна шкіра еко, відмінно тримає форму;
Є довга ручка на плече;
Брелок у комплекті;
Довжина: 30 см;
Ширина на основі: 15 см;
Висота: 23 см;
Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнимо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375,35 ₴









