-25%

Чоловіча сумка із натуральної шкіри Tiding Bag чорна PTR
3 950,71 ₴
2 963,03 ₴
- В наявності
- Код: SA25F-8873A-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка з натуральної шкіри Tiding Bag чорна SA25F-8873A
Опис:
Шкіряна чорна сумка із зернистою текстурою.
Має текстильний ремінь, який регулюється по довжині.
Чоловіча сумка оснащена двома основними відділеннями які розділені між собою кишенею відкритого типу, всі кишені знаходяться під клапаном, він закривається на два магніти.
Усередині сумки є одна кишеня на блискавці і дві кишені відкритого типу.
З лицьового боку під клапаном розташована кишеня відкритого типу, з тильного боку кишеня на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Розміри: 24 x 28 x 5 см.
Виробник: Tiding Bag.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 963,03 ₴




