-25%

Чоловічі сумки на плече Lanpad синя PTR
954,09 ₴
715,57 ₴
- В наявності
- Код: LAN15054 blue-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка на плече Lanpad синя 15054 blue
Опис товару:
Чоловіча сумка-планшет Lanpad.
Два відділення, закриваються на блискавку.
Всередині є кишеня на блискавці.
На фасаді сумки знаходяться 2 великі кишені: одна на блискавці і друга на магнітній кнопці.
На зворотному боці є одна кишеня на блискавці.
Регульований плечовий ремінь шириною 4 см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розміри: 20*26*11 см.
Виробник: Lanpad.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715,57 ₴





