-25%

Невелика чоловіча сумка Quiksilver чохол New Black Dies чорна PTR
876,20 ₴
657,15 ₴
- В наявності
- Код: eqyba03124-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невелика чоловіча сумка, чохол Quiksilver New Black Dies чорна
Опис товару:
Невелика сумка для носіння через плече або пояс.
Один основний відділ на блискавці.
Додаткова горизонтальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Знімний ремінь на плечі.
Знімна металева кліпса для кріплення сумки на тремпелі штанів.
Характеристики:
Матеріал: поліестер, неопрен.
Колір: чорний.
Зовнішні розміри ШхВхГ (см): 9х16х2 див.
Вага: 100 г
Виробник: Quiksilver, М'янма.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Висота | 160 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Довжина | 90 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657,15 ₴



