-25%

Чоловічі сумки за плече Quiksilver Magicall XL синя PTR
1 547,96 ₴
1 160,97 ₴
- В наявності
- Код: eqyba03127 navy-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка через плече Quiksilver Magicall XL синя eqyba03127 navy
Опис товару:
Міська сумка для носіння через плече.
Один основний відділ на блискавці.
Усередині розташована відкрита кишеня і сітчаста кишеня на блискавці.
Додаткова горизонтальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Незнімний ремінь на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: блакитний.
Розмір ШхВхГ(см): 20х28х6 см.
Об'єм: 3,5 л.
Вага: 200 г.
Виробник: Quiksilver, М'янма.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Висота | 280 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160,97 ₴



