-25%

Невелика чоловіча сумка через плече Lanpad чорна PTR
730,17 ₴
547,63 ₴
- В наявності
- Код: LAN8647 black-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканева чоловіча сумка на плече Lanpad LAN3778 black
Опис товару:
Одне відділення закривається на блискавку.
Усередині відділення є кишеня на блискавці та відкрита бічна кишеня.
На фасаді знаходиться кишеня на магнітній кнопці.
На звороті є кріплення на пояс.
Регульований плечовий ремінь шириною 3см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розміри: 13 * 20 * 7 см.
Колір: чорний.
Виробник: Lanpad.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547,63 ₴







